Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

RÁDI VÁM PORADÍME

tel:+420732344844

PO-PÁ  8:00-17:00 hod

email: biokado@seznam.cz

POŠTOVNÉ

1.Objednávka nad 2000,-Kč

Zdarma

Osobní odběr

Zdarma

2.Zásilkovna

79,-Kč

3. Kurýrní služba

123,-Kč

 

PLATBA

1.Platba při odběru na výdejním místě

Zdarma

2.Platba převodem na účet

Zdarma

3.Platba dobírkou

40,-Kč

(Zboží na dobírku je připočtena k ceně poštovného.)

SLUŽBY

OSOBNÍ KONZULTACE Z OBLASTI FYTOTERAPIE

NATUROPATIE MĚŘENÍ VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ

ON-LINE KONZULTACE

více informací ke službám na tel: +420 732 344 844 od 8:00 - 17:00 hod

nebo emailem: biokado@seznam.cz

 

KONZULTACE A VÝDEJNÍ MÍSTO

Nákupní 426/1

736 01   Havířov - Šumbark

AUTOBUS MHD

401,416,

zastávka: Orlí

 

 

 

 

KONZULTACE (bylinná terapie)

Vážení klienti,

Děkuji, že jste rozhodli řešit svoje zdravotní problémy přírodní cestou. Ráda Vám na této cestě pomůžu.

Pokud si zvolíte konzultaci ohledně Vašeho zdravotního stavu je podkladem pro další jednání pečlivě a podrobně vyplněný dotazník, který Vám zašlu na Vaši emailovou adresu. Věnujte, prosím, požadovaným informacím pozornost, protože každý detail může být důležitý. Často se stává, že je nutné informace doplnit nebo více upřesnit. V tomto případě si doplňující informace vyžádám emailem, případně telefonicky. Tyto informace, které vypovídají o Vašem zdravotním stavu, jsou pro mě nezbytné, abych Vám mohla nabídnout účinnou terapii.

Konzultace probíhají osobně v poradně na adrese, kterou najdete v dotazníku. V případě nutnosti je možné provést konzultaci i telefonicky. Mějte na paměti, že telefonická konzultace je jen nouzový prostředek, doporučuji alespoň úvodní konzultaci osobně. I Váš vzhled napovídá o Vašem zdravotním stavu, je možné, že některým příznakům nevěnujete pozornost nebo je nepovažujete za důležité.

Konzultace, osobní i telefonické, jsou placené. 30 minut konzultace stojí 500,-Kč.

 

Můžete si zvolit i zkrácenou konzultaci, kdy pouze na základě popisu Vašich zdravotních potíží, bez dotazníku a doplňujících informací, Pro Vás připravím bylinnou směs a doporučím další terapeutické postupy. Pokud máte o konzultaci zájem, stačí poslat objednávku na tuto službu na email biokado@seznam.cz.

Objednávka bude zpracována co nejdříve a cena za bylinnou směs Vám bude odeslána k odsouhlasení. Bylinná směs je potom ručně sestavená speciálně pro Vaše potřeby. Takto sestavenou směs nelze běžně koupit, je složená na zakázku pouze na Vaše zdravotní obtíže.

Zkrácená konzultace je placená a cena za tuto službu je 100,-Kč

 

Recenze:

Žaludeční vředy

 
Dobrý den, ve středu 23.9.2020 jsem byl po 14 měsících na kontrolní gastroskopii. Lépe to dopadnout nemohlo. Vředy jsou úplně pryč  a stěny žaludku jsou kompletně zahojené. Sám pan doktor který zákrok dělal se divil jak krásně se to uzdravilo za tu dobu. Věřím že je to díky vašemu čaji, bylinkám a radám ohledně jídla (co jíst, nejíst, jak se u jídla chovat atd...) S rodinou jsme začali jist celkem zdravě a máme se o poznání lépe. Tímto bych vám chtěl s celého srdce poděkovat a popřát vám mnoho úspěchů jak v pracovním tak osobním životě. Doufám že vředy jsou navždy pryč. Děkuji vám. Kaniok M