Logo
(Po-Pá, 9-17 hod)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Fytoterapeut Zdeňka Dostálová tel:732344844

Pocházím z rodiny bylinkářů, kde se znalosti bylinek a láska k přírodě dědí z generace na generaci. Bylinkářstvím se zabýval už můj pra-pra-dědeček a jeho herbáře, deníky se v naší rodině s láskou opatrují. Také já z nich čerpám a dodnes obdivuji moudrost, s jakou se o každé bylině zmiňuje. Uvědomuji si pravdivost úsloví, že na každou nemoc a trápení se v přírodě nějaká bylinka najde.

Vše mě natolik začalo pohlcovat a nesmírně naplňovat. Vzala jsem příležitost a nebála se vzdělávat v tomto směru. Předávám své zkušenosti z fytoterapie lidem a klientům, aby efektivněji dosahovali lepšího zdraví a uskutečnili svých cílů ohledně zdravého životního stylu.

Jsem Zdeňka Dostálová, žiju v Havířově, pracuji po celé ČR a těším se, až přispěju i k vaší změně nebo pomohu nastartovat váš ozdravný proces.

 Velmi mě naplňuje tato činnost, či spíše poslání, ráda pomáhám všem potřebným a těší mě, když moje bylinky “zaberou“. V posledních letech se věnuji pouze své bylinkové poradně, kde je možné si objednat některou službu. Ať je to poradenství, namíchání bylinných směsí nebo sestavení ozdravné kúry.

                                                                                                     OBJEDNAT SLUŽBU ZDE

ŽALUDEČNÍ VŘEDY

Dobrý den, ve středu 23.9.2020 jsem byl po 14 měsících na kontrolní gastroskopii. Lépe to dopadnout nemohlo. Vředy jsou úplně pryč  a stěny žaludku jsou kompletně zahojené. Sám pan doktor který zákrok dělal se divil jak krásně se to uzdravilo za tu dobu. Věřím že je to díky vašemu čaji, bylinkám a radám ohledně jídla (co jíst, nejíst, jak se u jídla chovat atd...) S rodinou jsme začali jist celkem zdravě a máme se o poznání lépe. Tímto bych vám chtěl s celého srdce poděkovat a popřát vám mnoho úspěchů jak v pracovním tak osobním životě. Doufám že vředy jsou navždy pryč.

Děkuji vám. Kaniok M  (42 let)

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE A DĚNÍ FIRMY

FACEBOOK

INSTAGRAM

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

 

 

Dotazy a informace

PROVOZOVNA

 Bylinkářství

Nákupní 426/1, 736 01, Havířov - Šumbark

IČ:01475321

DIČ: CZ01475321

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba
Logo
Biokado s.r.o.
Zdeňka Dostálová
Zdeňka Dostálová
(Po-Pá, 9-17 hod)
Copyright ©2013 biokado.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.