Logo
(Po-Pá, 9-17 hod)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Fytoterapeut Zdeňka Dostálová

Pocházím z rodiny bylinkářů, kde se znalosti bylinek a láska k přírodě dědí z generace na generaci. Bylinkářstvím se zabýval už můj pra-pra-dědeček a jeho herbáře, deníky se v naší rodině s láskou opatrují. Také já z nich čerpám a dodnes obdivuji moudrost, s jakou se o každé bylině zmiňuje. Uvědomuji si pravdivost úsloví, že na každou nemoc a trápení se v přírodě nějaká bylinka najde.

Vše mě natolik začalo pohlcovat a nesmírně naplňovat. Vzala jsem příležitost a nebála se vzdělávat v tomto směru. Předávám své zkušenosti z fytoterapie lidem a klientům, aby efektivněji dosahovali lepšího zdraví a uskutečnili svých cílů ohledně zdravého životního stylu.

Jsem Zdeňka Dostálová, žiju v Havířově, pracuji po celé ČR a těším se, až přispěju i k vaší změně nebo pomohu nastartovat váš ozdravný proces.

 Velmi mě naplňuje tato činnost, či spíše poslání, ráda pomáhám všem potřebným a těší mě, když moje bylinky “zaberou“. V posledních letech se věnuji pouze své bylinkové poradně, kde je možné si objednat některou službu. Ať je to poradenství, namíchání bylinných směsí nebo sestavení ozdravné kúry.

                                                                                                     OBJEDNAT SLUŽBU ZDE

ŽALUDEČNÍ VŘEDY

Dobrý den, ve středu 23.9.2020 jsem byl po 14 měsících na kontrolní gastroskopii. Lépe to dopadnout nemohlo. Vředy jsou úplně pryč  a stěny žaludku jsou kompletně zahojené. Sám pan doktor který zákrok dělal se divil jak krásně se to uzdravilo za tu dobu. Věřím že je to díky vašemu čaji, bylinkám a radám ohledně jídla (co jíst, nejíst, jak se u jídla chovat atd...) S rodinou jsme začali jist celkem zdravě a máme se o poznání lépe. Tímto bych vám chtěl s celého srdce poděkovat a popřát vám mnoho úspěchů jak v pracovním tak osobním životě. Doufám že vředy jsou navždy pryč.

Děkuji vám. Kaniok M  (42 let)