Logo
(Po-Pá, 9-17 hod)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Fytoterapeut Zdeňka Dostálová

Pocházím z rodiny bylinkářů, kde se znalosti bylinek a láska k přírodě dědí z generace na generaci. Bylinkářstvím se zabýval už můj pra-pra-dědeček a jeho herbáře, deníky se v naší rodině s láskou opatrují. Také já z nich čerpám a dodnes obdivuji moudrost, s jakou se o každé bylině zmiňuje. Uvědomuji si pravdivost úsloví, že na každou nemoc a trápení se v přírodě nějaká bylinka najde.

Vše mě natolik začalo pohlcovat a nesmírně naplňovat. Vzala jsem příležitost a nebála se vzdělávat v tomto směru. Předávám své zkušenosti z fytoterapie lidem a klientům, aby efektivněji dosahovali lepšího zdraví a uskutečnili svých cílů ohledně zdravého životního stylu.

Jsem Zdeňka Dostálová, žiju v Havířově, pracuji po celé ČR a těším se, až přispěju i k vaší změně nebo pomohu nastartovat váš ozdravný proces.

 Velmi mě naplňuje tato činnost, či spíše poslání, ráda pomáhám všem potřebným a těší mě, když moje bylinky “zaberou“. V posledních letech se věnuji pouze své bylinkové poradně, kde je možné si objednat některou službu. Ať je to poradenství, namíchání bylinných směsí nebo sestavení ozdravné kúry.

                                                                                                     OBJEDNAT SLUŽBU ZDE

ŽALUDEČNÍ VŘEDY

Dobrý den, ve středu 23.9.2020 jsem byl po 14 měsících na kontrolní gastroskopii. Lépe to dopadnout nemohlo. Vředy jsou úplně pryč  a stěny žaludku jsou kompletně zahojené. Sám pan doktor který zákrok dělal se divil jak krásně se to uzdravilo za tu dobu. Věřím že je to díky vašemu čaji, bylinkám a radám ohledně jídla (co jíst, nejíst, jak se u jídla chovat atd...) S rodinou jsme začali jist celkem zdravě a máme se o poznání lépe. Tímto bych vám chtěl s celého srdce poděkovat a popřát vám mnoho úspěchů jak v pracovním tak osobním životě. Doufám že vředy jsou navždy pryč.

Děkuji vám. Kaniok M  (42 let)

Novinky z našeho blogu

Cistus incanus divoká růže - imunitní ochrana
30.01.2021
Cistus incanus divoká růže - imunitní ochrana
V tradiční lidové medicíně ve Středomoří byl používán při problémech gastroenteritidy (jsou zánětlivá infekční onemocnění zažívacího traktu), onemocně... číst celé
Věnujte tělu péči kterou si zaslouží.
24.09.2020
Věnujte tělu péči kterou si zaslouží.
Blíží se plískanice a tělo bude vystavené virovým útokům. Neváhejme proto se posílit blahodárnou detoxikační koupelí. číst celé
Seznamte se! Maca peruánská je vhodná pro každého.
Seznamte se! Maca peruánská je vhodná pro každého.
Zájem o tuto rostlinu narůstá teprve v průběhu několika posledních let, i když ji místní obyvatelstvo využívalo jíž asi před 2000 lety. číst celé
Přírodní energie  podnázvem "GUARANA"
21.09.2020
Přírodní energie podnázvem "GUARANA"
Přípravky z guarany zvyšují odolnost proti únavě , urychlují mentální koncentraci , zlepšují krevní oběh a braní usazování cholesterolu. Udává se , že... číst celé
Naše Social Media

FACEBOOK

INSTAGRAM

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

 

 

Kde nás najdete

Biokado s.r.o.

  biokado@seznam.cz

 (+420) 732 344 844 (8 - 17 hod.)

Konzultace: Nákupní 426/1, 73601, Havířov - Šumbark

Výdejní místo: Nákupní 426/1, 73601, Havířov - Šumbark

Fakturační adresa: Biokado s.r.o., U Statku 301/1, 73601, Havířov - Bludovice,  zapsaná v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě,oddíl C, vložka 55920                        IČ: 01475321  DIČ: CZ01475321  (plátce DPH)

 
Kontaktní osoba
Logo
Biokado s.r.o.
Zdeňka Dostálová
Zdeňka Dostálová
(Po-Pá, 9-17 hod)
Copyright ©2013 biokado.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz