Logo
(Po-Pá, 9-17 hod)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Fytoterapeut Karol Biernacki tel:605903715

Bylinkám jsem propadl již v útlém věku, kdy jsem jezdíval s rodiči na sběry bylin a současně jsem již jako dítě pomáhal bylinky zpracovávat. Jsem polský bylinkář, studoval jsem fytoterapii a bylinnou medicínu na Institutu klášterní medicíny v Katovicích-Panewniki v klášteře minoritských bratří. Hlavním učitelem byl nespornou autoritou v oboru bylinného lékařství Dr. Henryk Różański, jehož znalosti a vášeň nemají obdoby.

Studium jsem ukončil závěrečnou zkouškou před zkušební komisí ve složení: rektor Ústavu klášterní medicíny Dr. Jan Pietryja, Dr. n.biol. Henryk Stanislaw Rozanski, Dr. Anna Pietrasz, PhD hab. Ve farmářských vědách Ilona Kaczmarczyk Sedlak, PhD hab. V biol. Adam Stebel, PhD v biologii Dominik Wrobel s výsledkem opravňujícím k výkonu povolání bylinkáře Fytoterapeut (kód profese 323012) číslo v registru certifikátů 132017.

Fytoterapie, neboli bylinná terapie a její znalosti, umožňují účinně podporovat lidské zdraví v tzv. "civilizačních nemocech" nebo, chcete-li, často v "chronických onemocněních". Každý, kdo chce podporovat své tělo rostlinnými produkty, by měl současně pravidelně kontrolovat svůj zdravotní stav. Mám na mysli péči o pravidelné lékařské prohlídky, návštěvy lékaře a dodržování všech jeho doporučení. 

Bylinná terapie, pro kterou jste se rozhodly, harmonizuje povahu vnitřních orgánů. Současně zdravé tělo a duch vám umožňují změnit kvalitu vašeho myšlení, života a svět kolem vás vnímáte pozitivněji. Také změnou negativních návyků a nevhodného životního stylu můžete výrazně zlepšit vaši pohodu a zdraví.
 
Jsem Karol Biernacki, pracuji po celé ČR a Polsku. Těším se, až přispěju i k vaší změně nebo pomohu nastartovat váš ozdravný proces.
 
                                                                OBJEDNAT SLUŽBU ZDE
 

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE A DĚNÍ FIRMY

FACEBOOK

INSTAGRAM

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

 

 

Dotazy a informace

PROVOZOVNA

 Bylinkářství

Nákupní 426/1, 736 01, Havířov - Šumbark

IČ:01475321

DIČ: CZ01475321

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba
Logo
Biokado s.r.o.
Zdeňka Dostálová
Zdeňka Dostálová
(Po-Pá, 9-17 hod)
Copyright ©2013 biokado.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.