Logo
(Po-Pá, 9-17 hod)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Fytoterapeut Karol Biernacki

Bylinkám jsem propadl již v útlém věku, kdy jsem jezdíval s rodiči na sběry bylin a současně jsem již jako dítě pomáhal bylinky zpracovávat. Jsem polský bylinkář, studoval jsem fytoterapii a bylinnou medicínu na Institutu klášterní medicíny v Katovicích-Panewniki v klášteře minoritských bratří. Hlavním učitelem byl nespornou autoritou v oboru bylinného lékařství Dr. Henryk Różański, jehož znalosti a vášeň nemají obdoby.

Studium jsem ukončil závěrečnou zkouškou před zkušební komisí ve složení: rektor Ústavu klášterní medicíny Dr. Jan Pietryja, Dr. n.biol. Henryk Stanislaw Rozanski, Dr. Anna Pietrasz, PhD hab. Ve farmářských vědách Ilona Kaczmarczyk Sedlak, PhD hab. V biol. Adam Stebel, PhD v biologii Dominik Wrobel s výsledkem opravňujícím k výkonu povolání bylinkáře Fytoterapeut (kód profese 323012) číslo v registru certifikátů 132017.

Fytoterapie, neboli bylinná terapie a její znalosti, umožňují účinně podporovat lidské zdraví v tzv. "civilizačních nemocech" nebo, chcete-li, často v "chronických onemocněních". Každý, kdo chce podporovat své tělo rostlinnými produkty, by měl současně pravidelně kontrolovat svůj zdravotní stav. Mám na mysli péči o pravidelné lékařské prohlídky, návštěvy lékaře a dodržování všech jeho doporučení. 

Bylinná terapie, pro kterou jste se rozhodli, harmonizuje povahu vnitřních orgánů. Současně zdravé tělo a duch vám umožňují změnit kvalitu vašeho myšlení, života a svět kolem vás vnímáte pozitivněji. Také změnou negativních návyků a nevhodného životního stylu můžete výrazně zlepšit vaši pohodu a zdraví.
 
Jsem Karol Biernacki, pracuji po celé ČR a Polsku. Těším se, až přispěju i k vaší změně nebo pomohu nastartovat váš ozdravný proces.
 
                                                                OBJEDNAT SLUŽBU ZDE

Novinky z našeho blogu

Cistus incanus divoká růže - imunitní ochrana
30.01.2021
Cistus incanus divoká růže - imunitní ochrana
V tradiční lidové medicíně ve Středomoří byl používán při problémech gastroenteritidy (jsou zánětlivá infekční onemocnění zažívacího traktu), onemocně... číst celé
Věnujte tělu péči kterou si zaslouží.
24.09.2020
Věnujte tělu péči kterou si zaslouží.
Blíží se plískanice a tělo bude vystavené virovým útokům. Neváhejme proto se posílit blahodárnou detoxikační koupelí. číst celé
Seznamte se! Maca peruánská je vhodná pro každého.
Seznamte se! Maca peruánská je vhodná pro každého.
Zájem o tuto rostlinu narůstá teprve v průběhu několika posledních let, i když ji místní obyvatelstvo využívalo jíž asi před 2000 lety. číst celé
Přírodní energie  podnázvem "GUARANA"
21.09.2020
Přírodní energie podnázvem "GUARANA"
Přípravky z guarany zvyšují odolnost proti únavě , urychlují mentální koncentraci , zlepšují krevní oběh a braní usazování cholesterolu. Udává se , že... číst celé
Naše Social Media

FACEBOOK

INSTAGRAM

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

 

 

Kde nás najdete

Biokado s.r.o.

  biokado@seznam.cz

 (+420) 732 344 844 (8 - 17 hod.)

Konzultace: Nákupní 426/1, 73601, Havířov - Šumbark

Výdejní místo: Nákupní 426/1, 73601, Havířov - Šumbark

Fakturační adresa: Biokado s.r.o., U Statku 301/1, 73601, Havířov - Bludovice,  zapsaná v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě,oddíl C, vložka 55920                        IČ: 01475321  DIČ: CZ01475321  (plátce DPH)

 
Kontaktní osoba
Logo
Biokado s.r.o.
Zdeňka Dostálová
Zdeňka Dostálová
(Po-Pá, 9-17 hod)
Copyright ©2013 biokado.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz