Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


 

 


RÁDI VÁM PORADÍME

tel:+420732344844

PO-PÁ  8:00-17:00 hod

email:

biokado@seznam.cz

 


 

POŠTOVNÉ

1.Doporučené psaní

70,-Kč

2.Balík do ruky

129,-Kč

3. Kurýrní služba

109,-Kč

V případě dodání zboží na dobírku je připočtena k ceně poštovného 40,-Kč.


 

Kamenný obchod

Bylinkářství

Nákupní 426/1

736 01

Havířov - Šumbark


Provozní doba

Pondělí     9:30-12:00 hod(Prodej)  14:00-17:00 hod(Prodej)

Úterý  9:30-12:00 hod(Prodej) 14:00-17:00 hod Poradenství pro objednané

Středa  9:30 - 12:00 hod(Prodej) 14:00-17:00 hod Poradenství pro objednané

Čtvrtek  9:30 - 12:00 hod(Prodej) 14:00-17:00 hod Poradenství pro objednané

Pátek    9:30 - 12:00 hod (Prodej) 14:00-17:00 hod (Prodej)

 

SLUŽBY

KONZULTACE

V

OBLASTI

FYTOTERAPIE

A NATUROPATIE

 

Bankovní  spojení

FIO banka

2200723958 / 2010

 

 


ON-LINE KONZULTACE

 

 

BYLINNÁ KONZULTACE

Bylinky každému "na míru"

 

Sílu přírody využívají lidé od nepaměti. Na každou příležitost, radost nebo trápení, nám příroda nabízí účinnou pomoc - bylinky.

Bylinné směsi pomáhají organismu navrátit se zpět do co nejlepší rovnováhy. Je to přirozená, přírodní metoda, kterou lze našemu tělu pomoci od rozmanitých neduhů.

Máme bylinky ve veliké úctě a proto bylinné směsi, které z nich připravujeme, mícháme s láskou podle osvědčených, léty prověřených švýcarských receptur, předávaných z generace na generaci i podle receptur, které jsme vytvořili sami na základě našich dlouholetých zkušeností.

Každá bylinka má ve směsi svoje nezastupitelné místo. Směsi jsou namíchané tak, aby se bylinky, ať celé nebo jejich části navzájem doplňovaly a umocňovaly tak výsledný efekt.

Všechny bylinky pochází z ekologicky čistého prostředí, jsou ručně zpracované a pečlivě vybírané.  Proto se vyznačují tak vynikajícími účinky.


Každý z nás  je originál a k sestavení bylinné kúry je třeba znát několik důležitých informací


  • s čím se léčíte a jaké užíváte léky,
  • jaké operace jste proděl(a),
  • jak se stravujete,
  • které doplňky užíváte,
  • jaká je rodinná anamnéza,
  • v jakém se nacházíte psychickém rozpoložení a další.

Nemůžeme "opravovat" určitou oblast a přehlížet ostatní části našeho těla. Vše souvisí se vším, orgány se navzájem energeticky posilují, ovlivňují je naše pocity, emoce, nálady, místo kde žijeme, atd.

Proto mívají lidé zkušenosti, že obecné rady týkající se bylin a jejich užívání se často míjí účinkem. To platí zejména při závažnějších a dlouhodobých problémech.

Sepište mi prosím co nejvíce dopodrobna, co Vás trápí a s čím byste chtěli pomoci. Ale nebojte, v odpovědi na Vaši zprávu Vám pošlu doplňující otázky, abych si udělala co nejlepší představu.

 

Informace  zašlete na email biokado@seznam.cz do předmětu napište BYLINNÁ KONZULATCE

 

V rámci bylinné on-line  konzultace vám bude navržená bylinná kúra přímo pro vás.

Její cena bude individuálně vyčíslená dle složení.

Bylinná konzultace 200,-Kč


Způsob převzetí: osobní, poštou.

Poštovné je dle tarifů České pošty aktuálně doporučeným dopisem 70,- Kč, kurýrem 109,-Kč, balíkem do ruky 129,-Kč, při platbě předem na účet. Po dohodě je možné zaslat balík na dobírku (doběrečné 40,-Kč).

Upozornění – zpracovaná bylinná kúra  je doporučení léčby přírodní cestou. V žádném případě  nenahrazuje lékařskou diagnózu, léky ani jinou zdravotní péči! Klient si je vědom, že bylinné preparáty, které konzumuje na základě konzultace je jeho svobodné a nezávislé rozhodnutí. Biokado s.r.o. není zodpovědné za jakékoliv poškození, ublížení a ztrátu, které by mohly vzniknout spoléháním nebo využitím informací o bylinách a doporučených prostředcích.

Klient souhlasí s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly firmou Biokado s.r.o. zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.) za účelem plnění předmětu smlouvy.


Bylinná diagnostika